Pończochy i zakolanówki w poziome paski

Celowo w tytule napisałam o pończochach i zakolanówkach w poziome paski. Tym w paski pionowe poświęce może kiedyś osobny wpis. Według mnie poziome paski sprawiają, że nogi wyglądają na bardziej smukłe i zgrabne. Na wzór pionowy nie każda kobieta może sobie pozwolić.

Napisałam też: pończochy i zakolanówki i choć często spotykam się z takim podziałem, to niejednokrotnie produkty te stanowią to samo. Czasem zakolanówki są ledwo za kolano i to może ewentualnie odróżniać je od pończoch. Poza tym zakolanówki wykonane są z innego materiału (czy ktoś widział kiedyś nylonowe zakolanówki ;) ) i pończochy kojarzą się z delikatnością.

Pończochy w poziome paski

Może Ty wiesz dokładniej na czym polega różnica między pończochami a zakolanówkami?

Poniżej prezentuje moje znaleziska w tym temacie. Oczywiście jest to tylko mały fragment wszystkich modeli dostępnych na rynku. Zobacz jaka różnorodność.

Pończochy i zakolanówki w paski

Wszystkie egzemplarze prezentują się naprawdę okazale. Nadają się zarówno na specjalne okazje (np. randka, sylwester), jak i na co dzień.

Zakolanówki są szczególnie modne wśród młodych dziewczyn. Rzeczywiście ładnie prezentują się na nogach, zwłaszcza że są one często widoczne w całości (w odróżnieniu do pończoch, których koronka traktowana jest jako element intymny i ukrywana pod spódnicą). Stanowią element stroju zakładanego do szkoły, do kina i na spotkanie z przyjaciółmi.

A Ty nosisz pończochy lub zakolanówki w paski? Zakładasz je na specjalne okazje, czy do codziennej kreacji?

 
Przeczytaj również:

4 komentarzy do wpisu „Pończochy i zakolanówki w poziome paski”

  1. Extra, gdzie mogę kupić takie ??

  2. W Polsce dostępne są tylko niektóre z przedstawionych modeli.
    Zobacz w tym sklepie w kategorii Dodatki->Bielizna do kostiumów.

  3. A jak je już kupisz to może się nam tutaj zaprezentujesz? :)

  4. Hmmm… myślę, że Daniel przedstawił bardzo interesującą propozycję. Oczwiście wszystko zależy od Ciebie, ale jakaś fotka Twoich nóg w nowym nabytku doskonale odnajdzie się na stronach bloga.

    Czekam więc z niecierpliwością na wiadomość od Ciebie Ago i życzę przyjemności z noszenia nowego elementu garderoby.

Dodaj komentarz