Zdjęcia kobiet w pończochach #3

To już trzecia część cyklu, w którym prezentuję fotografie kobiet w pończochach.

Jak zwykle przypominam: w cyklu prezentuje zdjęcia zarówno amatorek, jak i modelek. Wspólny mianownik, stanowią pończochy, w które te panie są odziane.

Istotne jest dla mnie również, aby zdjęcia w sposób delikatny prezentowały kobiece piękno, aby zdjęcia charakteryzowało pewne niedomówienie, tajemnica – pornografia nie wchodzi w grę.

A w trzeciej części, swoje nogi w pończochach zaprezentuje Louise.

Louise w białych pończochach

Źródło: http://www.flickr.com/photos/adamrhoades

Louise jest amatorką, ale zwróć uwagę ile powabu dodały jej białe pończochy, które na siebie załóżyła. Zobacz wszystkie zdjęcia poniżej.

Amatorka Louise w pończochach

Białe pończochy idealnie nadają się na ślub (oczywiście nie tylko). Delikatnie zdobią nogi, podkreślając niewinność i subtelność.

Louise, mimo nieidealnej figury (co nie oznacza, że i tak jest piękna), wygląda naprawdę wspaniale. Pończochy podkreślają jej kobiecość, jej wspaniałe kształty. Warto również zwrócić uwagę na biały pas podtrzymujący te pończochy. Louise ma na sobie jeszcze niebieski gorset oraz figi, ale o tych częściach stroju nie będę się wypowiadała.

Jedyne, czego mi zabrakło, to buty na obcasie, które wydłużyły bu nieco jej nogi i jeszcze bardziej ukazały jak wiele piękna w niej tkwi.

A Tobie jak podoba się Louise? Co sądzisz o białych pończochach? Wolisz nosić białe pończochy samonośne, czy do paska?

 
Przeczytaj również:

Dodaj komentarz