Zdjęcia kobiet w pończochach #5

W kolejnej odsłonie cyklu z fotografiami pięknych kobiet w pończochach, prezentuję bardzo śliczną panią, której imienia niestety nie znam.

Tradycyjnie przypomniam: wspólnym mianownikiem cylku są pończoszki. Panie prezentujące swa wdzięki na zdjęciach to zarówno amatorki, jaki i profesjonalne modelki.

Zdjęcia muszą charakteryzować się delikatnością i subtelnością tzn. najważniejsze jest ukazanie piękna kobiecego ciała przyozdobionego pończochami – żadej pornografii.

A piąta część cyklu poświęcona jest czarnym pończochom samonośnym z ciekawym wzorem.

Kobieta w pończoszkach

Zapraszam do oglądania.

Piękna kobieta we wzorzystych pończoszkach


Źródło: http://www.flickr.com/photos/bjcc/

To chyba największa galeria, jaką opublikowałam do tej pory na blogu. A tak na marginesie, to wolisz mniejsze, czy większe galerie? Jakie przegląda się lepiej?

Piękna kobieta, ciekawe, wzorzyste pończoszki i wiele ciekawych zdjęć. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to fakt, że niektóre zdjęcia zostały nieco zepsute (według mnie) poprzez obróbkę w Photoshopie (lub innym programie graficznym).

A jak Tobie podobają się zdjęcia? Co myślisz o tego typu pończochach?

 
Przeczytaj również:

2 komentarzy do wpisu „Zdjęcia kobiet w pończochach #5”

  1. Pończoszki, jak i cały wpis rzeczywiście warte uwagi. Gdyby tak jeszcze troszkę większa manszeta… ale i tak rewelacja. Większa galeria pozwala dokładniej się przyjrzeć wielu detalom i oglądać modelkę w wielu ciekawych pozycjach, więc myślę, że duża galeria to jak najbardziej trafiony pomysł. Poza tym pięknych kobiet
    w pończoszkach nigdy za wiele :)
    Co do photoshopa, to w pełni się z Tobą zgadzam. Dużo lepiej wg mnie prezentują się naturalne kobiety na naturalnych zdjęciach.

  2. Kiepskie buty… wszystko psują… :(
    Modelka bardzo sympatyczna… to duży plus fotek.

Dodaj komentarz