Znane kobiety w pończochach: Jennifer Lopez

Kolejną bohaterką cyklu Znane kobiety w pończochach, jest Jennifer Lopez.

Jennifer urodziła się w Nowym Jorku (w 1969 roku). Jest piosenkarką, aktorką, tancerką, projektantką mody i perfum, producentką… Przyglądając się jej karierze zawodowej, można zauważyć, że jest bardzo energiczna i pracowita.

Ciekawostką z jej życia prywatnego jest fakt, że ma na koncie już trzy małżeństwa. Obecnie jej mężem jest piosenkarz Marc Anthony.

Jeniffer jest piękną kobietą i właścicielką cudownych, smukłych nóg. Szkoda, że tak mało jest zdjęć, na których eksponuje je w pończochcach.

Jennifer Lopez

Zdjęcia znalazłam w zasobach internetu. Zapraszam do oglądania.

Jeniffer Lopez w pończochach

Szczególnie cieszy mnie fakt, że Jennifer prezentuje swoje wdzięki również w czarnych, nylonowych pończochach typu FF. Niestety często jest tak, że do tego typu sesji modelki ubierane są w zwykłe, niezbyt wyjątkowe pończochy. A mnie się wydaje, że powinny to być pończichy eksluzywne, jak osoby które je ubierają i prezentują na fotografiach.

A Tobie jak podobają się nogi Jennifer Lopez w pończochach? Które zdjęcie podoba Ci się najbardziej i dlaczego?

 
Przeczytaj również:

Jeden komentarz do wpisu „Znane kobiety w pończochach: Jennifer Lopez”

  1. Podobnie jak w przypadku Claudii Schiffer nigdy ni należałem do wielbicieli talentu, ani wdzięku J LO.
    Po tej sesji w sprawie tego drugiego zmieniłem zdanie i chyba zacznę się jej lepiej i baczniej przyglądać. ;) Może kiedyś natrafię w internecie, czy telewizji na Jennifer paradującą w pończochach. Teraz na pewno tego nie przegapię.

Dodaj komentarz